Prywatny Żłobek Warszawa Targówek

"NA DOBRY START"

Prywatny Żłobek Warszawa Targówek - poznajmy się 🙂

Żłobek Warszawa Targówek to miejsce, w którym każde dziecko poczuje się komfortowo i bezpiecznie. Nasza placówka mieści się w nowoczesnym budynku, który spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Usytuowani jesteśmy na Targówku w Warszawie. Można do nas dojechać zarówno środkami komunikacji zbiorowej, jak i własnym autem. Nasze sale dydaktyczne są przestronne i jasne, a różnorodne zabawki edukacyjne i pomoce zainteresują każde dziecko. Do dyspozycji dzieci jest również ogrodzone podwórko z placem zabaw, łazienki oraz sypialnia. W budynku znajduje się także szatnia oraz kuchnia.

Nasz zespół to profesjonalne opiekunki pełne pasji i zaangażowania. Współpracujemy z rodzicami naszych podopiecznych tworząc ciepłą i miłą atmosferę, co przekłada się na wszechstronny rozwój każdego z nich. Dzięki zajęciom dodatkowym, wspomagamy indywidualny rozwój wszystkich podopiecznych, jednocześnie uwzględniając możliwości i potrzeby każdego z nich. Staramy się podwyższyć poczucie ich własnej wartości oraz uwrażliwić je na potrzeby drugiej osoby. Dokładamy wszelkich starań, aby dzieci rozwijały się prawidłowo na każdej płaszczyźnie – zarówno fizycznie, psychicznie, jak i emocjonalnie.

Dla zdecydowanej większości dzieci, żłobek to pierwsze, poza rodziną środowisko społeczne. Od tego, jakie umiejętności nabędzie przebywając w żłobku w dużej mierze zależy jego dalszy rozwój. Doświadczenia życiowe z okresu najwcześniejszych lat mogą stać się źródłem wielu niepowodzeń, ale także sukcesów w późniejszych latach.

Nasza placówka przygotowana jest zarówno pod względem gastronomicznym, jak i użytkowym do potrzeb dzieci. Ściany w żłobku pomalowane są farbami ekologicznymi, a zabawki oraz sprzęt dydaktyczny dostosowane do potrzeb dzieci alergicznych.

Nasze atuty:

  • Kuchnia ze smaczną i zdrową żywnością.
  • Profesjonalna opieka pod okiem najlepiej wykwalifikowanej kadry.
  • Praca w małych grupach umożliwiająca indywidualny rozwój dziecka.
  • Jasne i przestronne sale zabaw wyposażone w zabawki oraz sprzęt dydaktyczny.
  • Ogrodzony plac zabaw.

Nazywam się Alina Kaczmarczyk i jestem dyrektorem/właścicielem Niepublicznego żłobka “Na Dobry Start” – Prywatny Żłobek Warszawa Zacisze. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem terapeutą dziecięcym. Całe swoje zawodowe życie zajmuję się diagnozą rozwoju dzieci oraz terapią deficytów rozwojowych. Moje kompetencje łączą ze sobą uprawnienia z zakresu pedagogiki specjalnej, rehabilitacji i psychologii rozwojowej. Zakładając żłobek moim celem było stworzenie takiego miejsca, gdzie dziecko będzie nie tylko bezpieczne, ale również będzie mogło wykorzystywać swój potencjał rozwojowy w jak najpełniejszej formie. Proponujemy naszym podopiecznym zabawy rozwijające (“zajęcia”) oparte o metody uznawane na świecie za neurofizjologiczną bazę dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Są to: elementy metody integracji sensorycznej, zabawy fundaMentalne, Gordonki, logorytmika, elementy metody Ruchu Rozwijającego, elementy metody M. Montessori, zajęcia plastyczne i ruchowe. Oprócz tego proponujemy ocenę rozwoju psychoruchowego dzieciaków z instruktażem pomocy psychopedagogicznej. W żłobku zatrudniona jest logopeda pracująca nad prawidłowym rozwojem mowy dzieci zarówno podczas zabaw grupowych jak i indywidualnych. Codzienne spacery i pobyt na naszym żłobkowym placu zabaw wspiera nie tylko odporność maluszków, ale i zaspokaja ich naturalny głód ruchu i ciekawość świata.

ZAPRASZAMY!

Prywatny Żłobek Warszawa Zacisze

Żłobki bliżej domu

Żłobek bierze udział w projekcie finansowanym przez m.st. Warszawa “Żłobki bliżej domu” – Organizacja opieki w formie żłobka, klubu dziecięcego lub dziennego opiekuna dla dzieci w wieku do lat 3, zamieszkałych na terenie m.st. Warszawy.

Prywatny Żłobek Warszawa Targówek​ - Co nas wyróżnia?

⦁    kameralne grupy – dwie grupy po maksymalnie 10 dzieci,
⦁    wykwalifikowana, doświadczona, kreatywna kadra,
⦁    zajęcia dostosowane pod względem merytorycznym do możliwości psychofizycznych dzieci w tym wieku,
⦁    stała współpraca z Akademią Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie (praktyki studenckie, hospitacje naszych działań itp),
⦁    wszystkie zajęcia i pomoc psychologiczno-pedagogiczna w cenie czesnego,
⦁    własny plac zabaw,
⦁    cicha, kameralna okolica,
⦁    świetnie skomunikowany punkt,
⦁    rodzinna atmosfera

Gabinet Terapeutyczny
"Centrum Pomocy Dziecku"

ul. Paavo Nurmiego 18, 03-289 Warszawa

Wejście od tyłu budynku!

Cennik

⦁ Czesne w żłobku w roku szkolnym 2019/2020 – 1250 zł miesięcznie
⦁ Opłata wpisowa gwarantująca miejsce w żłobku – 400 zł
⦁ Opłatę za pobyt dziecka w żłobku wnosimy “z góry” za dany miesiąc do 5 dnia miesiąca na nr konta:
mBank 27 1140 2004 0000 3202 7807 4238

Wyprawka

⦁ pieluszki,
⦁ kosmetyki: chusteczki nawilżone, krem pielęgnacyjny,
⦁ ubranka na zmianę,
⦁ skarpetki antypoślizgowe lub kapcie,
⦁ pościel,
⦁ szczoteczka i pasta do zębów

Kontakt

509 320 361

Błędowska 3, 03-612 Warszawa